Wykres rozwoju
Program „Twoja Lepsza Przyszłość”
Program wsparcia nauki języków obcych
dla mieszkających
Zapisz się
Na czym polega projekt:
Nawet 85% wsparcia do nauki wybranego języka obcego dla kursanta.
Kto może skorzystać:
  • Miejsce zamieszkania –
Od kiedy:
Od maja 2019 do wyczerpania środków.
Jak zgłosić się do projektu i otrzymać bezzwrotne wsparcie:
Zgłoszenia do programu przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy (dostępny tutaj). Po jego wysłaniu należy oczekiwać telefonu od specjalisty, w celu ustalenia szczegółów oraz weryfikacji kryteriów naboru. Z uwagi na dużą ilość złożonych formularzy decyduje kolejność zgłoszeń.
Cel programu:
Program wsparcia do nauki języków obcych powstał dla osób fizycznych mieszkających w Polsce. Jego celem jest wsparcie ich rozwoju i aktywizacji zawodowej. W ramach projektu można otrzymać jednorazowo do 85% wsparcia do nauki wybranego języka obcego.
Jakie języki obce są dostępne:
Program obejmuje naukę pięciu języków obcych (można je łączyć) – angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Każdy z języków dostępny jest na zróżnicowanych poziomach znajomości. Poziom dobiera dla Państwa specjalista na podstawie potrzeb kursanta.
Uwagi dodatkowe
Fundusz są ograniczone i uzależnione od ilości wykorzystanych do tej pory szkoleń.
Dlaczego warto skorzystać?
Z przeprowadzonych w kwietniu tego roku badań jasko wynika, że dzięki funduszom na naukę języka obcego wiele kobiet i mężczyzn zyskało możliwość rozwoju osobistego oraz poszerzenia swoich kompetencji. Kursanci wyrażają pozytywne opinie o współfinansowanych kursach, doceniając efektywność szkoleń. Przeważająca część osób deklaruje, że gdyby nie program wsparcia językowego nie podjęliby nauki języka obcego.
Poniżej kilka opinii osób które wzięły udział w projekcie
Mam 50 lat i już myślałem, że w tym wieku nigdy nie nauczę się angielskiego. Zapisałem się na kurs, otrzymałem wsparcie i teraz mogę rozmawiać z wnukiem po angielsku! Dziękuje.
Pan Andrzej
Od zawsze chciałem nauczyć się języka angielskiego, ale nigdy nie miałem na to wolnych środków. Skorzystałem ze wsparcia do kursu językowego i po odbyciu kursu wreszcie mogę odpowiedzieć na pytania obcokrajowców w warszawskim metrze z czym dotychczas miałem krępujący bo jak tu mając 25 lat nie znać angielskiego 😊
Pan Maciej
Jestem młodą osobą która uczyła się języka angielskiego jeszcze w szkole podstawowej. Pomimo dobrych wyników zawsze miałam problemy z wysławianiem się w obcym języku, łatwej przychodziło mi pisanie. Kurs sprawił że zdecydowanie łatwiej jest mi rozmawiać w języku obcym i wreszcie przestałam się bać!
Pani Marta
Weź udział w programie
Wypełnij formularz i odbierz wsparcie
Imię i nazwisko: *
Musisz wypełnić pole!
Numer telefonu: *
Musisz wypełnić pole!
Musisz wypełnić pole!
E-mail: *

Dane osobowe kandydatów, uzyskane w procesie zgłoszenia do programu wsparcia językowego, są chronione i nieudostępniane na zewnątrz zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Pozyskane dane są wykorzystywanie jedynie w procesie weryfikacji kandydatów i potwierdzenia ich możliwości wzięcia udziału w projekcie. Podstawą przetwarzania jest zatem art 6 ust 1 lit b. Administratorem danych jest DTMO sp. z o.o Warszawa, 02-797 ul. Franciszka Klimczaka 17/80.

Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin promocji
Copyright © 2019 Wojewódzki Serwis Informacyjny. All Rights Reserve
noemptynoempty